Za umístění odkazu platí 5% sleva pro návštěvníky doubického webu!

Pravděpodobně pořád budou platit slevy na pobyty u moře, které nabízí tato cestovka. Pro návštěvníky doubických stránek jsme získali 5% slevu, kterou nám za umístění odkazu na hlavní doubické stránce nabídla cestovní kancelář Adriatic.hr .

Další informace:

Jako jedna z mála cestovek má Adriatic.hr skvěle udělané české popisy a fotografie apartmánů i s obsazeností, komunikuje česky a platby a poukazy po internetu jsou taky úplně bez problémů (vyzkoušeno již mockrát). Na fotkách z apartmánů lze odhadnout i okolí domu, případně vzdálenost od moře a výhled z terasy nebo balkónu. Někdy bývá uveden i plánek apartmánu. Platbu zálohy na pobyt lze uhradit platební kartou, tj. bez poplatků za převod peněz do zahraničí!

Doporučuji vyhledávání podle mapy nebo destinací na www.adriatic.hr  a pak: "Privátní ubytování - Geografický vyhledávač - Vyhledávání pomocí mapy". Dále můžete vyhledávat dle svého zájmu, např. Objekty přímo na pláži nebo Objekty vhodné pro klidnou dovolenou anebo Robinsonská dovolenáPOZOR - ZAJÍMAVÉ OBJEKTY V ZAJÍMAVÝCH TERMÍNECH VŽDY RYCHLE MIZÍ JIŽ KOLEM ÚNORA!

V případě, že chcete získat tuto slevu při objednávání pobytu, tak při vyplňování rezervačního formuláře zapište do příslušného políčka "rezervaci uskutečňuji na doporučení - kód osoby" heslo info@doubice.cz a získáte tím slevu 5% !  Je to třeba i 700-1000.-Kč za týdenní rodinný pobyt, při dvoutýdenním pobytu a denní ceně za apartmán kolem 125€ to už dělá téměř 2,5 tisíce Kč slevy. Pozor - mimo tuto "naši" slevu na stránkách Adriatic.hr jsou další slevy (za včasnou platbu dalších 5%, za vyjmenované objekty 10-40% atd). A ještě upozornění - slevu na to naše heslo může získat i někdo mimo Doubici, kdo doubické stránky nikdy nečetl... Můžete doporučit komukoliv - jen tam musí napsat to heslo!

Katalog v češtině je přístupný po odkliknutí odkazu: